Vánoční soutěž o Knife [Zrušeno]

18.12.2015 10:46

Tentokrát tu pro Vás máme speciální soutěž o CS:GO nožík. Jaký to bude závisí jen na Vás a Vaší aktivitě. Existuje stránka, kde můžete získat skiny zadarmo. Možná někdo z Vás tuší, že je řec o csgodouble. Na stránku přidáváte své skiny, které se transferují na coiny (minimální deposit skin v hodnotě 0,5 Euro) 0,1 Euro = 100 coinů.

O čem je stránka? Hraje se tam ruleta. Zjednodušeně se vsází na bílou a červenou barvu. Je to 50/50. Když Vám padne Vámi vsazená barva, získáte dvojnásobný počet kreditů, který jste vsadili.

S našim kodem STEAMFREE dostanete 500 (hodnota 0,5 Euro) coinů zadarmo (stačí kliknout na Free Coins a kod STEAMFREE zadat) a můžete se prosázet k docela pěkným skinům a to úplně zadarmo. S 500 coiny jsem to sám vyzkoušel:

Sázejte jednoduchou metodou, která minimalizuje co nejvíce riziko prohry. Začněte 20 coiny na červenou, při výhře zopakujte při prohře zdvojnásobte. 20-40-80-160-320. Až vyhrajete, začněte znovu sázet od 20. Důležitá je trpělivost!

Coiny potom můžete vyměnit v obchodě za různé skiny až do hodnoty 300 Euro.

Link na stránku zde

 

Použitím našeho kódu získáte 500 coinů zadarmo, ale zároveň se stanete našimi affilate partnery a tady to začíná být zajímavé.

Za každého hráče, který použije náš bonusový kód a depositne jakýkoliv item, dostaneme malý bonus. Hráči, kteří použijí náš kód tedy získají 500 coinů zdarma a navíc získají skvělou šanci vyhrát na Vánoce knife, který bude zakoupen právě z bonusů, který získáte Vy. 

Jak se tedy zúčastnit soutěže o knife:

1) Běžte na www.csgodouble.com

2) Přihlašte se pomocí Steamu

3) Vyzvedněte si svých 500 coinů pomocí kódu STEAMFREE

4) Depositněte jakýkoliv item

5) Přidejte odkaz na Váš Steam profil tady pod článek a nebo mi jej pošlete zprávnou na FB

Losování je plánováno na Vánoce 18:00, pokud ale do té doby nebude dostatek vydělaných coinů na knife (40 000 = 80 lidí), tak se soutěž odloží.

Losovat se bude pouze z lidí, kteří použili náš kód a depositli libovolný item. Losování proběhne přes random.org, pro malý zájem se může soutěž zrušit nebo změnit (soutěž o méně hodnotný skin)

Pro malou účast zrušeno.