Únorová soutěž o NŮŽ!

04.02.2016 18:57

Minulý měsíc jsem avizoval, že v únoru uděláme soutěž o nůž. Momentálně mám Shadow Daggers Boreal Forest BS, ale rozhodl jsem se, že výherce si může vybrat jakýkoliv nůž do 40 €. Tahle soutěž bude neobvyklá hlavně v jejím průběhu. Nůž chci dát opravdu jednomu z těch nejaktivnějších. Soutěž se tedy bude skládat z 5 částí, kde výherci podsoutěží vyhrajou losy (těch bude celkem 15). Z 15 losů (jeden člověk může mít více losů) se vylosuje jeden (losování se bude kvůli důvěryhodnosti streamovat), který vyhraje nůž.

Bude se konat z 5 částí:

1) část - být aktivní na našem Facebooku od 4.2. do 18.2. - za každý lajk a komentář (komentář max. 1 na příspěvek a k věci) získáte 1 bod za sdílení body 2.

Budu si aktivitu zaznamenávat a vyberu 3 nejaktivnější, kteří dostanou jeden los do loterie o nůž.

VYHLÁŠENO

2) část - Běžte na stránku ZDE a přihlašte se. Ve svém profilu v pravo nahoře v záložce Free Coins použijte náš kód KXUOGU10E54  ten Vám mimo jiné dá 0,1 € a tedy šanci získat skiny zdarma

Poté napište svůj nick (nejlípe Steam odkaz) zde pod článek. 3 výherci budou vylosování zítra v 20:00.

Pokud vidíte tohle upozornění poprvé tak jednoduše dejte pod červeným obdelníkem můžete pokračovat (continue anyway) Stránka to má za spam referral kódů. 

VYHLÁŠENO

3) část - Tahle část bude velmi jednoduchá. Stačí pozvat do naší Steam skupiny  co nejvíce svých kamarádů. Za každého pozvaného si zvýšíte šanci získat los. 3 výherce vylosujeme přes random.org ve čtvrtek v 21:00. Hodně štěstí.

VYHLÁŠENO

4) část - Bežte na tuto stránku, registrujte se a v pravo nahoře v záložce Community kliknetě na refferal system a použijte kod 76561198164396400 , tím se zaregistrujete do slosování a navíc získáte 50 coinů, které můžete proměnit na skiny zdarma. Poté napište svůj nick, pod kterým jste se registrovali, na této stránce pod článek. 

VYHLÁŠENO

5) Tahle část bude trochu netradiční, výhodná je pro ty, kteří podmínky doopravdy splní, protože budou mít pravděpodobně velkou šanci na výhru. Jak tedy vyhrát poslední 3 losy?

I) Stáhněte si naše logo zde

II) Nastavte si jej jako svůj avatar na Steamu

III) Napište si do nicku St€amfree.cz (místo e musíte mít €)

IV) Napište do komentáře v naší Steam skupině zde HOTOVO

Vyhlášení bude v úterý v 20:00 (Také budeo oznámen čas streamu, kde vylosuji šťastného výherce)

Hodně štěstí! :)

Seznam držitelů losů:

1) Tomík Díra Heinzl
2) Marťas Succík Kovář
3) Lukáš Schöbel
4) Tomas Gergisak
5) Lukáš Schöbel
6) Martin Lorenc
7) Adam Krupka
8) Petr Netušil
9) Samo Valachovič
10) Marťas Succík Kovář
11) Daniel Skeeve Molínek
12) Matej Jenis
13) David Gerlich
14) Tomas Gergisak
15) David Dohnal