Sleduj si své hry zdarma!

01.06.2016 10:48

Začíná nový měsíc a já již včera psal, že na stránce chystáme novinky. Určitě největší novinka je ukončení informování o hrách zdarma. Kromě minulého měsíce jsme to dělali skoro 8 měsíců, pár lidí z Vás si díky nám dokonce založilo vlastní stránku a děláte to sami. Mnoho z Vás si našlo své vlastní, mnohdy rychlejší zdroje, odkud informace čerpáte. Svůj cíl s touhle stránkou jsem tedy splnil. Dal jsem mnoho lidem z Československa informaci a podvědomí o hrách zdarma.

Na internetu existuje momentálně mnoho zdrojů informujících o hrách zdarma, jak už i někteří psali, nejlepší, nejrychlejší a nejspolehlivější je ale jen jeden a to je Reddit. 

Na stránku zde se lidé předhánějí (občas včetně mě) kdo o hře dá vědět první. Pokud budete tuhle stránku sledovat a možná si na ni v nejlepším případě dáte odběr, nepříjdete ani o jednu hru. Žádná jiná stránka se téhle nevyrovná, to mi můžete věřit. :)

Co budeme dělat my?

Budeme dělat všechno ostatní, co jsme dělali do teď - jen toho bude víc. To znamená exkluzivní soutěže, giveawaye a další různé akce výhradně pro naše fanoušky. Cíl je udělat Vám radost i mně radost.

V plánu jsou navíc i giveaway streamy - Budeme se spolu bavit a samozřejmě budu rozdávat hry.

První soutěž můžete očekávat dnes večer. :)