Šance získat skiny zdarma!

20.01.2016 16:58

V tomhle článku bych Vám chtěl představit svou dnešní závislost. Strašně mě baví otevírat bedny v CS:GO, jelikož jsou ale velmi drahé a většinou z nich padne pár centový skin, tak jsem se s nimi rozhodl přestat.

Existuje stránka, která Vám nabízí možnost koupit si mini bedny. Nejlevnější stojí 10 centů a nejdražší pak s garantovaným knifem až 270 dolarů.

Už Vás nebudu napínat, stránka se jmenuje EQRaffle. Pokud použijete referral kód, například náš STEAMFREECZ , tak dostanete první bednu úplně zdarma - registrovat se můžete zde

Kód vložíte vpravo nahoře po kliknutí na Redeem Code

Při přihlášení se Vám objeví červená tabulka, je to opatření Steamu proti spamu. Pod červenou tabulkou dejte Continue Anyway a Steam Vás normálně pustí na stránku.

Je 100% náhodné co z bedny dostanete, ceny jsou nastavené tak, aby se to stránce vyplatilo. Takže například bedna za 10 centů, by reálně měla stát 8,5 centů.

Na stránce funguje hlavně také Jackpot. Otevřené zbraně se Vám promění ve value a za tu pak můžete v marketu proměnit za skiny nebo vsadit do jackpotu. Skvělé je, že zde funguje i jackpot s limitem 1€.

P90 Stattrak Blind Spot FN Giveaway!

Jak se zúčastnit? 

1) Napište zde do komentáře, proč byste měli právě vy vyhrát :)

Vyhlášení v 21:45 :) Hodně štěstí.

(Mám slabost na básničky)