M4A4 X-Ray Factory New Giveaway (Vyhlášeno)

08.01.2016 15:03

Určitě si pamatujete, na náš giveaway o Super Meat Boye spjatý s přihlášením přes náš referral na CS:GO Shuffle. Soutěž již byla vyhlášena a vítěž se již raduje ze své nové hry.

Jako doplňkový giveaway za to, že se Vás registrovalo tolik, jsem vyhlásil soutěž o M4A4 X-Ray FN, můžete se na něj podívat zde (Již neplatný giveaway)

Možná jste si všimli, že giveaway byl poupraven. Ano, byl. Žádostí o sdílení příspěvku jsem porušil podmínky Facebooku, v těch se zakazuje fanoušky podněcovat ke sdílení. V momentě, kdy jsem si to uvědomil, jsem podmínky změnil. Bohužel se mezitím našla celá řádka lidí, která všechny podmínky (včetně sdílení) splnila. Jsou tady ale další lidi, kteří chtějí soutěžit a chci, aby podmínky byly rovné pro všechny.

Z první várky lidí, kteří se soutěže zúčastnili, jsem vylosoval jednoho jako omluvu za zpackaný giveaway. Konkrétně je ten šťastný Kamil Kubica, který od nás získá Random Steam key. 

Teď k tomu nejdůležitějšímu. Skin si samozřejmě nechat nechci a proto Vám dávám druhou a snad již poslední šanci tenhle skin získat.

1) Pokud jste tak ještě minule neučinili, jednoduše se přihlašte přes Steam zde  a pak do Referall políčka zadejte kód OJ8IJJ5J 

2) Napište pod článek do diskuze svůj Steam nick (nejlépe odkaz na Váš profil)

Vyhlášení bude 10.01. 18:00