EsportPlus informace o stránce

13.01.2016 09:36

Možná jste si všimli, že se naše stránka snaží zpropagovat novou stránku na sázení. Dokonce jsme udělali soutěž o CS:GO klíče, kterou si můžete prohlédnout zde

Stránka se zabývá hlavně vsázením reálných peněz na Esports, zavedli ale také sázení Coinů, což je virtuální měna, kterou můžete v obchodě směnit za CS:GO skiny, LoL RP pointy, Dota2 skiny.

Registrovat na stránce se můžete zde , pokud chcete získat bonusové coiny tak použíjte kód STEAMFREECZ (získáte o 100 víc než přes jiné kódy + se zúčastníte giveawayů o klíče) Kód se zadává hned při registraci!

Po registraci máte nárok na získání AWP Worm GOD FN zadarmo! Stačí jít na Facebook stránky a splnit 3 kritéria jejich velkého novoročního giveawaye (sdílení, lajk, komentář s Vašim nickem)

Klíče máme právě z téhle stránky, jako odměnu za propagaci webu v České republice.

Za každého, kdo se registruje přes náš odkaz získáme 500 coinů, maximum pozvaných přátel je ale 10 (což jsme už vyčerpali), takže se momentálně jedná hlavně o bonus pro Vás.

Kdysi jsem sázel na zápasy na CSGOLOUNGI, tahle  stránka se mi ale z několika důvodů zamlouvá více.

1) Mají skvělou uživatelsky příjemnou appku, která skvěle funguje jak na IOS tak na Androidu

2) Kromě našeho speciálního bonusu a bonusu za registraci získáte navíc coiny každý den při přihlášení

3) Nejlevnější věc v obchodě je za 120 coinů, máte na ni teda hned při registraci (dá se vybrat až jak je Váš účet starý 3 dny)

4) Stránka je nová a nevsází na ní zatím moc lidí. Sázky mají (i díky nevědomosti sázejících) často velmi dobrý kurz.

Pár nevýhod:

1) Stránka na webovém rozhraní vypadá stejně jako aplikace na mobilu a alespoň mně osobně se nelíbí

2) Nemůžete vyměnit své skiny za coiny, jediná možnost jak získat coiny je bonus za registraci,  kód, přihlašování každý den + si můžete coiny koupit přes Paypal. 1000 coinů Vás výjde na jeden dolar.

3) Dá se vsázet pouze na velké zápasy (Major, ESEA ligy...)