CS:GO a LoL skiny zadarmo!

11.11.2015 17:54

Možná už jste slyšeli o stránce www.vulcun.com , dá se tam vsázet na zápasy, účastnit se jackpotu o skiny nebo hrát fantasy ligu v DOTĚ2, LoL a CS:GO o skutečné peníze. 

Vulcun má právě skvělou akci pro nováčky, kterým je víc jak 18 let. Za registraci dostanete 10 beden a 10 kličů, které postupně můžete otevřít. Je to na podobný princip jako přímo v CS:GO, jen na vulcunu nemusíte nic platit. Je to hlavně zábava. Podle zvolené preferované hry vám padají věci do již zmíněné DOTY2, LoL a nebo CS:GO. V drtivé většině ale padájí takzvané puzzle, 4 částí puzzle stejnéhé skinu tvoří skin kompletní, který si můžete nechat poslat.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

To ale není vše. Pokud si ověříte svou kreditní kartu, získáte dalších 15 VIP beden. V nich máte dokonce ještě lepší šanci na drop pěkných skinů. Já osobně jsem ze všech 25 beden poskládal M4A4 Dragon king FN a Chroma klíč. Věci jsem si vyměnil, protože tyhle zrovna něměli naskladněné. Píšou, že vám místo nich dají skiny stejné nebo větší ceny, což je pravda. Dostal jsem P2000 ST corticera MW a MP7 Nemesis MW.

Jediný háček je, že Vám musí být 18. Jako další sázkové stránky chtějí ověřit dokumenty (občanský průkaz) a to i v případě, kdy si chcete jen vybrat své vyhrané skiny. Tímto krokem zamezili mnoha lidem výběr, ale kdo jim to může zazlívat? Easy 13 euro profit.